Hodnocení zápasů B tým

4.9.2019 Slavoj Kladno/ Kročehlavy - Sokol Hostouň/Hřebeč

Rád bych ohodnotil dnešní MU které skončilo šťastnou výhrou 12:1, i přestože naši hráli první mistrovské utkání nesehráni, proběhl zápas plně v naší režii. Ve hře bylo několik chyb, na kterých se ještě musí zapracovat (špatné zpracování, první dotek s balónem a malá angažovanost v přebírce míče). I za pomoci některých hráčů z áčka, bych rád vyzdvihl hráče týmu Hostouň/Hřebeč B, kteří mě mile překvapili, jejich hrou a odhodláním zvítězit. Doufám, že po dalších trénincích se naše hra zlepší a budeme pokračovat ve vítězstvích.RH

6.9.2019 SK Kročehlavy - Sokol Hostouň/Hřebeč

Hodnocení dnešního MU které skončilo prohrou 2:3 je pro náš tým ponaučením v čem musíme na našich trénincích zapracovat. V první polovině zápasu jsme hráli krásný kombinační fotbálek kde se nám dařilo soupeře přehrávat a rychle jsme se dostali do vedení. Po několika našich chybách v obraně se soupeři podařilo hru zase srovnat .V druhé půlce zápasu jsme se opět dostali do vedení po krásné herní kombinaci rychlích přihrávek .To nás trochu uklidnilo ale po několika neproměněných šancí se soupeři podařilo hru zase srovnat, ke konci zápasu jsme se přestali vracet a nechali jsme soupeře aby se dostali do dorážky a tím i do vedení. Bohužel v posledních minutách zápasu jsme fyzicky propadli a nedokázali jsme hru srovnat.Ale i přes prohru jsem s výsledkem spokojen protože naši borci nechali na hřišti všechny síly.RH

11.9.2019 Sokol Hostouň/Hřebeč - Kamenné Žehrovice

Hodnocení dnešního zápasu a prohry 7:8. Začátek zápasu jsme soupeře spolehlivě přehrávali a čtyřmi brankami jsme se rychle dostali do vedení. Pak jsme asi usnuli na vavřínech a soupeři se podařilo snížit poločas

na 4:3.V druhé polovině zápasu nás soupeř přehrál a otočil skóre ve svůj prospěch .Celkově pro nás druhá polovina byla hrozně chaotická , obrana se přestávala vracet ,a balóny se od nás odráželi jako od zdi. Útok nám také v druhé půli nepředvedl žádné excelentní výkony,začali jsme sólovat, přestali jsme si nahrávat a stala se ze zápasu hrozná podívaná. Doufám, že se do příštího zápasu hráči vezmou ponaučení a hra bude konečně pro ně potěšení a ne utrpení.

18.9.2019 Doksy - Sokol Hostouň/Hřebeč

Hodnocení dnešního zápasu a prohry 7:1.Soupeř se po našich fatálních chybách v obraně dostal během tří minut do vedení 3:0 .A to nám stačilo k tomu, aby se tým totálně herně rozložil. Zbytek zápasu se nám nedařilo soupeře přehrát a ani ohrozit. Naše hra postrádala trochu té herní dravosti a touhy vyhrát nebo vyrovnat. Celkově jsme byli nedůrazní a nechávali jsme se při osobních soubojích odstrčit .To ale neznamená ,že všichni hráli špatně, pochválil bych Matěje Hladkého a Míru Holušu ,který s námi odehrál první zápas.Oba hráči ač jsou to ročníky 09 a 10 hráli lépe ,než některé 07 a 08 . Budeme muset na trénincích více zapracovat na rychlosti a na převzetí balónu do pohybu a kondici.

25.9.2019 Sokol Hostouň/Hřebeč - Tuchlovice

Hodnocení dnešního zápasu a vydřené výhry 3:0.Začátek prvního poločasu jsme hráli lepší hru než soupeř, ale nedařilo se nám vstřelit branku.Na konci poločasu se po krásné přihrávce podařilo Davidovi překonat gólmana a posunout nás do vedení.V druhém poločase jsme soupeře nepustili do naší poloviny a po několika nepovedených střelách se nám povedlo zvýšit náskok na 2:0.Dnešní hra konečně připomínala fotbal,začali jsme si nahrávat a chodili jsme si pro balóny. Naše obrana v čele s Matějem, Kubou , Šimonem a Martinem také odvedla spolehlivě svoji práci a nepustila soupeře před našeho gólmana. Celkově můžu pochválit celé mužstvo a doufám, že v pátek se nám bude dařit jako dnes.RH

5.10.2019 SK Kladno - Sokol Hostouň/Hřebeč

Hodnocení  zápasu s Sk Kladno. Od začátku zápasu jsme po chybách v obraně prohrávali 2:0 a museli jsme se hodně snažit, abychom srovnali skóre. Zbytek zápasu byl jak na houpačce, vždy když soupeř zvýšil skóre, tak jsme srovnali. Na konci zápasu jsme srovnali na 6:6, ale soupeř nám branku neuznal. Nechci mužstvo chválit, a ani kritizovat, ale hráli jsme s o rok mladším soupeřem, tak jsme měli vyhrát. Ve středu hrajeme ve Lhotě od 17:00 tak doufám, že budeme kompletní a budeme se více snažit. RH

9.10.2019 SK Lhota - Sokol Hostouň/Hřebeč

Hodnocení našeho MU se Lhotou a prohry 7:2 . Dnešní zápas nebyl žádnou podívanou pro nás trenéry ani pro rodiče. Nevraživost, sprosté nadávky a nesportovní chování mezi našimi hráči mě utvrzuje v tom, že si vlastně nezasloužíme vyhrávat. Dokud kluci nebudou fungovat jako celek a nebudeme sólovat, tak se naše hra nezlepší . Někteří hráči byli slabší proti soupeři a někteří byli silami vyrovnaní, ale bohužel líní běhat. Špatné přihrávky, nedostupování soupeře, špatná obrana, ale i špatné rozehrávky gólmana nás pohřbívají. Máme poslední tři zápasy ve kterých bychom měli uhrát aspoň 6 bodů, aby jsme nespadli do horší skupiny. Doufám, že si to vezmem k srdci a zapracujem na sobě. Prosím rodiče, aby dávali hodnocení číst hráčům. Děkuji RH.

16.10.2019 SK Kladno - Sokol Hostouň/Hřebeč

Hodnocení dnešního zápasu a prohry 1:8. První půli jsme hráli vyrovnanou hru a po chybách v obraně se soupeři podařilo hru otočit ve svůj prospěch. Soupeř také udělal pár chyb a nám se podařilo srovnat a jít do druhé poloviny se stavem 1:1 . Za to druhá polovina pro nás byla utrpení. Soupeř se na začátku rychle dostal do vedení a nám se již nepodařilo hru srovnat. Naše chyby v obraně, ale i v útoku nahrávali soupeři a ten rychle zvyšoval skóre. Dnes nás pohřbil pohyb, nedůraznost a chuť vyhrát. Dnes jsme zápas odchodili a ne odehráli, nevím jestli nás vůbec fotbal ještě baví, anebo ho hrajeme jen proto, že dělám nějaký sport. Doufám, že si to vezmeme k srdci, a zkusíme s tím ještě něco udělat.

22.10.2019 Velká Dobrá-Družec  - Sokol Hostouň/Hřebeč

Hodnocení dnešního zápasu s Velkou Dobrou. První půli jsme hráli převážně na soupeřově území, ale bohužel se nám nedařilo vstřelit branku.Po velké snaze se nám povedlo vstřelit branku a otočit skóre v náš prospěch. Na konci druhé poloviny se po naší chybě povedlo soupeři srovnat skóre. Do druhé poloviny zápasu jsme nastoupili se stejným odhodláním zvítězit .Soupeře jsme sice přehrávali, ale jako v první půlce se nám nedařilo vstřelit branku. Soupeř dobře bránil a nakopával dlouhé balóny do našeho prostoru který dobře pokryl náš gólman. Soupeři na konec došly síly a nám se podařilo vstřelit druhou branku. Na konec trochu kritiky, stále se nám nedaří přihrávky ,nedostupujeme hráče a každá druhá klička byla do soupeře. Stále máme na čem pracovat. RH

5.11.2019 Sokol Hostouň/Hřebeč - Unhošť B

Dnešní hodnocení našeho posledního MU. Naši hráči se utkali s vyrovnaným soupeřem, který využíval našich chyb v rozehrávkách a rychle se dostával do naší obrany. Ale i soupeř dělal chyby, po jedné se nám povedlo skórovat a dostat se do vedení, které netrvalo dlouho a soupeř srovnal. Ve druhé polovině zápasu jsme se po rychlé rozehrávce dostali opět do vedení, které ale opět netrvalo dlouho a soupeř zase srovnal . Za stavu 2:2 byla na obou stranách vidět touha vyhrát a stala se z toho krásná podívaná. Dobrou podporu našim hráčům dělali rodiče, kteří přišli borce povzbudit. Ti naše borce bokázali vyburcovat k ještě lepšímu výkonu a k další brance. V posledních 5 minutách zápasu nás soupeř opět tlačil, ale neštěstí. se mu nepovedlo srovnat. Dnes musím poděkovat všem hráčům za dobře odvedenou práci, ale také za podporu rodičů, kteří se přišli podívat a vytvořili perfektní atmosféru.RH

23. 11. 2019 Žižice - Sokol Hostouň/Hřebeč  3 : 2 pk    ...  (PÚ)

Hodnocení včerejšího přátelského utkání s Žižicemi. Ačkoli jsme hráli s mužstvem z předposledního místa skupiny B nenechal se porazit. Hráli důrazně někdy na hranici faulů a to nám ztěžovalo hru, i přesto že jsme měli posilu tří hráčů z A týmu. Ale i nevyhovující hřiště ,které nemělo patřičné rozměry nám nevyhovovalo, bylo krátké a stejně tak  málo široké na hru 7+1, prostě nevyhovující na srovnání, Čápi od brány překopl celé hřiště. Dobré pro nás bylo jen to, že jsme se přesvědčili, že ne každé mužstvo nám dá vítězství zadarmo, a že si ho musíme vybojovat. RH