Hodnocení zápasů B tým 2020/21

Okresní přebor starších žáků 7+1  výsledky ZDE

6. 9. 2020 TJ Baník Stochov - Sokol Hostouň B/Hřebeč 2:5 (1:1)

Hodnocení dnešního zápasu se Stochovem. Ačkoli jsme hráli první mistrovské utkání se složeným mužstvem, které spolu nebylo sehrané povedlo se nám soupeře porazit. První poločas byl vyrovnaný a skončil remízou 1:1, v druhém poločase soupeř odpadl fyzicky a inkasoval čtyři branky. Co se týče hry ,tak jsme často chybovali hlavně ve špatném zpracování balónu ,v nepřesných přihrávkách a ve zbytečných kličkách před soupeřovou brankou místo střeli. Gólově se prosadili Adam, Matěj a Chali, který hrál poprvé za starší žáky. Příští MU odehrajeme v neděli ve Hřebči od 10:15 s Žižicemi

13. 9. 2020  Sokol Hostouň B/Hřebeč - FK Žižice 10:0 (6:0)

Dnešní MU s Žižicemi proběhlo zcela v naší režii. Ačkoli byl soupeř urostlejší, herně propadal . Od začátku jsme hráli aktivněji a důrazněji nenechali jsme soupeře, krom malých vyjímek, proniknout do naší obrany a hned jsme se dostali do vedení. První půli jsme soupeři dali 6 branek .Dobře se dnes v zápase prosadil Kozel dvěma brankami, Myslík dvěma brankami, Hladký K třemi ,Radim, Standa a Hladký M po jedné. Dobře pracoval Standa, Petr a Honzík v obraně, ale ani gólman dnes nedělal chyby a dobře rozehrával obráncům. Celkově můžu pochválit celé mužstvo za dnešní výkon. RH

22. 9. 2020 17:00Fotbal Zákolany - Sokol Hostouň B/Hřebeč 9:1 (3:1)

Dnešní hodnocení našeho MU a prohra 9:1, která pro nás byla dostatečnou odměnou za náš výkon, který se vůbec nedal přirovnat k fotbalu je asi to nejlepší, co k tomu můžu říci. Špatné dostupování soupeře, první dotek, nepřesné přihrávky a hlavně odchozený zápas. Nevím jestli hráči usnuli na vavřínech z posledních výher nebo, jestli byli unavení ale to co dnes předvedli byla katastrofa. Roman Hašpl

30. 9. 2020  SK KROČEHLAVY B - Sokol Hostouň B/Hřebeč 14:1 (7:0)

Dnešní hodnocení našeho MU je jednoduché, mužstvo Kročehlav proti nám s obavou, že přijedeme s naším A týmem postavilo 11 hráčů ročníku 06 a 5 hráčů ročníku 07.Bohužel s dvěma hráči na střídání jsme nemohli hrát tak, jak bychom chtěli, navíc s polovinou hráčů ročníku 08. Pro některé hráče to bylo vysilující utkání, protože skoro nestřídali. Prohra 14:1 byla ještě přijatelná to, že jsme nerezignovali a bojovali až do konce za to můžu kluky jen pochválit. R. Hašpl

11. 10. 2020   Sokol Hostouň B/Hřebeč - SK Slatina 10:2     FOTO

Neděle 18. 10. 2020 10:15 Sokol Hostouň B/Hřebeč - TJ Slavoj Zvoleněves ??? COVID ???

Středa 21. 10. 2020 17:00 Sokol Hostouň B/Hřebeč - TJ Baník Stochov   ??? COVID ???

Neděle 1. 11. 2020 10:15 FK Žižice - Sokol Hostouň B/Hřebeč

Neděle 8. 11. 2020 10:15 Sokol Hostouň B/Hřebeč - Fotbal Zákolany